Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Головна / Корисні посилання

Корисні посилання

Вакансії для вчителів української мови та літератури. Пошук роботи серед вакансій усіх провідних компаній і порталів по працевлаштуванню в Україні і за кордоном. Безкоштовно, швидко і зручно

https://ua.jooble.org/робота-вчитель-української-мови-та-літератури

Сайт вчителя математики Малець Ірини Василівни 

http://ivmalets.wix.com/maths

Блог класного керівника  Ведь Олени Михайлівни

http://positifcom.wix.com/blogvedolena

Блог вчителя історії та правознавства  Повха Сергія Володимировича

http://man2015liceym32.wix.com/blogpovh

Сайт вчителя фізичного виховання  Луценка Євгенія Миколайовича

http://liceum32chernigiv.wix.com/lytsenko

Персональний сайт Сизої Олени Григорівни, вчителя англійської мови 

http://eng-teacher.at.ua/

Сайт вчителя англійської мови  Сусло Катерини Михайлівни

http://katerinasuslo.wix.com/school

Сайт вчителя укр. мови та літератури  Мостової Надії Миронівни

http://mostova.com.ua

Блог вчителя початкової школи Кудряшової Ярослави Миколаївни

http://yaroslavateacher.wix.com/myblog

Сайт вчителя укр. мови та літератури  Глущенко Тетяни Миколаївни

http://man2015liceym32.wix.com/bloggluchenko

Сайт вчителя образотворчого мистецтва Корнієнко Марини Іванівни

http://man2015liceym32.wix.com/blogkornienko

Сайт вчителя біології  Полулях Валентини Григорівни

http://liceum32biologiya.wix.com/polulyah

Сайт вчителів початкової школи

http://yaroslavateacher.wix.com/metodkabinet

Джерела біографічної інформації літературних діячів та пошуку творів:

 1. onlyart.org.ua – Українська поезія та література: радіо, живі вірші, поети класики, сучасні автори, біографії, словник, аналіз, цитати, казки.
 2. poetryclub.com.ua – Клуб Поезії. ТОВ “Клуб Поезії” є некомерційною, творчою, громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах літераторів, поетів, критиків, перекладачів.

  Основним завданням клубу є всебічний розвиток, популяризація, підтримка талановитих поетів-початківців, відродження згасаючого інтересу до української та світової поезії шляхом створення єдиного простору: “Автор-Читач”. Ми намагаємося об’єднати і задовольнити творчі та інші інтереси, зібрати зірковий склад літераторів, спрямувати нашу діяльність до Людини в її творчій іпостасі.

 3.  zubrila.com – Матеріали для навчання. Українська література, шкільна програма. Твори з розвитку мовлення

 4. dovidka.biz.ua – Довідник цікавих фактів та корисних знань, скорочені твори.
 5. ua-philologija.blogspot.com – Філологам української мови та літератури. Твори, роботи та все інше, що мені було корисне, а також іще дещо для розвантаження мозку:)
 6. nadovsem.in.ua – Хронологічні таблиці життя та творчості письменників.
 7. www.parta.com.ua – Образование в Украине: справочник абитуриента, курсовое обучение, каталог репетиторов, рефераты и много другой информации для школьников и студентов. Всеукраинский образовательный портал №1
 8. lib.misto.kiev.ua – КГБ:  Киевская городская библиотека
 9. laginlib.org.ua – Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери. 
 10. izbornyk.org.ua – «Ізборник» — Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю.
 11. www.ukrlitzno.com.ua – цей сайт створено для того, щоб допомогти вам зорієнтуватися у матеріалі з української літератури. Адже тестові завдання з літератури (ЗНО) перевіряють знання про літературний процес, життєвий шлях письменників, зміст літературних творів, а також знання з теорії літератури; вимагають від учнів володіння літературними термінами, знання творчості письменників та, навіть, імена героїв їх творів. Читаючи хрестоматійні твори (скорочено), ви не маєте змоги уявити цілісну картину твору, сюжет, опис персонажів, ми ж даємо короткий зміст повного твору. Питання для самоконтролю дозволять вам перевірити знання змісту твору, що обов’язково стане у нагоді під час ЗНО.
 12. incognita.day.kiev.ua – «Україна Incognita» – реальне продовження у віртуальному світі. До свого 15-ліття щоденна всеукраїнська газета «День» запустила масштабний веб-проект – «Україна Incognita» (incognita.day.kiev.ua). Інтернет-проект «Україна Incognita» — це продовження роботи «Дня» щодо вивчення та осмислення української історії – у віртуальному світі. Унікальний масив історичних та краєзнавчих матеріалів, які протягом 15 років публікувалися на сторінках газети, а також у виданнях Бібліотеки «Україна Incognita», переведено в електронний формат — і тепер вони доступні на сайті «Україна Incognita».
 13. topkatalog.at.ua – ТОП-каталог корисної інформації для навчання
 14. osvita.ua – Освіта в Україні та за кордоном. 
 15. www.ukrlit.vn.ua – Портал з величезною кількістю корисних матеріалів для вивчення української літератури в цілому.
 16. glazovyj.okis.ru – Гуморист Павло Прокопович Глазовий, сайт
 17. ditvora.com.ua – Сайт створено батьками для сучасних та дбайливих батьків. У розробці, наповненні та створенні сайту приймали участь програміст, дизайнер, педіатри, лікарі, соціолог, філолог, психологи, інженер, юрист – і всіх нас об’єднує одне: ми теж батьки і чудово розуміємо проблеми та радощі батьківства та материнства. На нашому сайті ви знайдете чимало цікавої інформації та корисних сервісів.
 18. worldpoesy.com – Мировая поэзия – Стихи лучших мировых писателей
 19. www.people.su – Интересные истории об известных личностях, биографии, юмористические рассказы, фото и видео.
 20. javalibre.com.ua – Метою створення сайту було зробити українську літературу більш доступною для читання з мобільних пристроїв (телефонів, смарфонів, плеєрів, кпк, планшетів). Зручність JAVA-книг полягає в тому, що їх можна відкривати практично на будь-якому телефоні. Враховуючи невеликий асортимент та високу ціну україномовної літератури це дозволяє кожному насолодитись книгами будь-коли та будь-де. Електронні тексти можна завантажити на свій телефон і відправитись в подорож, не розлучаючись зі своєю книгою і не тягаючи фізично важкі книги в сумці.
 21. bibliofond.ru – «Библиофонд» представляет собой некоммерческий информационный портал, в котором собрана предоставленная авторами коллекция статей, научной и художественной литературы, рефератов, дипломных и курсовых работ а также других учебных работ самой различной тематики. Доступ ко всей информации сайта предоставляется бесплатно. Коллекция Библиофонда может пополнятся любым желающим посетителем.
 22. ukr-lit.net – home В базі 4495 творів 567 авторів.
 23. allpoet.ru – Українська поезія на Ваших лодонях! Поетів: 406. Віршів: 13712
 24. www.uatvory.ru – це сайт, створений з метою спрощення навчання учням. На ньому ви знайдете безліч цікавих,оригінальних авторських творів, які завжди допоможуть вам у навчанні. Також у нас є велика кількість біографій українських та зарубіжних письменників,віршів,цитат та багато іншого. 
 25. www.ebk.net.ua – Электронная библиотека Князева
 26. library.iv-fr.net – 
 27. www.hvilya.com – Інтернет-видання «Хвиля Десни» Погляд із Чернігова свою з’яву у бурхливому пресовому просторі пояснює бажанням виказати і своє, власне слово — із власним поглядом і власним стилем — на процеси в Україні та світі – політичні, економічні, суспільні, мистецькі. З-поміж найважливішого, чим керується видання – державницька українська позиція, непорушність і розвой українського мови, культури, традицій, а в стратегічному прямуванні — рух до цивілізованих європейських набутків і цінностей. «Хвиля Десни» споглядає життя не через вікно, а занурюється в нього на свіжому повітрі…
 28. www.kambuzka-crb.edukit.lviv.ua – Кам’янка-Бузька центральна районна бібліотека
 29. www.ukrcenter.com – Український Центр + Форум
 30. lib.pmg17.vn.ua – Бібліотека закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради»
 31. www.uamodna.com – Проект UA Modna стартував у 2012 році і з того часу невпинно знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та для українців. Веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу, котрі мають проукраїнський світогляд. Наше гасло: БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ! Однією з цілей проекту UA Modna є популяризація української культури та мистецтва закордоном та інформування мешканців України про творчі, наукові та суспільні досягнення представників української діаспори. Адже ми варті того, щоби про нас знав весь світ 🙂
 32. www.ukrlib.com.ua – UkrLib — це скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). Метою створення цього сайту було зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.
 33. lib.if.ua – Методичні матеріали для проведення культурно-просвітницьких заходів.
 34. www.chl.kiev.ua – Національна бібліотека України для дітей – головна дитяча книгозбірня України. Вона є національним книгосховищем дитячої літератури, науковим, довідково-бібліографічним, інформаційним і консультаційним центром для спеціалізованих дитячих, шкільних і сільських бібліотек, що обслуговують дітей.
 35. library.kr.ua – Ласкаво просимо до Кiровоградської обласної унiверсальної бiблiотеки iм.Д.I.ЧижевськогоЛаскаво просимо до Кiровоградської обласної унiверсальної бiблiотеки iм.Д.I.Чижевського
 36. library.vspu.edu.ua – Бібліотека Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського
 37. msmb.org.ua  Бібліотека «Молода гвардія» – Ваш персональний інформаційний партнер, місце для зустрічей з креативними однодумцями, освітньо – консультативний центр та ресурсний майданчик для проектної діяльності!
 38. ukrlit.org – УКРЛІТ.ORG — публічна електронна бібліотека української художньої літератури. Бібліотека розпочала безперебійну роботу в 2005 р. зі збірки творів кількох авторів. Відтоді бібліотека доопрацьовується, наповнюється, з’являються нові розділи. Дата заснування: 24 листопада того ж року. Основні розділи: українська література (переважно класика), тлумачні словники, транслітерація та ін.
 39. litmisto.org.ua – Літературне місто. Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс.
 40. probapera.org – Проба Пера. Літературне інтернет-видання. Сучасні вірші, проза, твори. Літературні твори, вірші, проза на теми: кохання, любов, життя
 41. k-ua.in.ua – Культура України. Історія української культури: відомі люди, побут, традиції…
 42. zodub.uz.ua – Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва (ЗОДЮБ) створена шляхом злиття Обласної бібліотеки для дітей ім. Д. Вакарова та Обласної бібліотеки для юнацтва ім. С. Вайди 25 грудня 2002 року. ЗОДЮБ – це інформаційний, культурний, освітній заклад, що забезпечує реалізацію конституційного права дітей та юнацтва на вільний доступ до інформації, знань, залучення до цінностей національної та світової культури, науки та освіти.
 43. pisni.org.ua – На головну сторінкуУкраїнські пісні та виконавці.
 44. lib.ukrsd.com.ua –      Матеріали видані Здолбунівською центральною районною бібліотекою
 45. www.shevkyivlib.org.ua –  Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва — один з головних бібліотечних осередків столиці України. Її статус визначено Урядом України як науково-дослідного, інформаційного та консультативного центру з питань культурного розвитку дітей міста Києва.

  Бібліотека створена у 1919 році за клопотанням відомих діячів куль­тури — П. Г. Тичини та В. К. Магеровського. Певний час тут працював бібліотекарем сам Павло Григорович Тичина. У квітні 1920 року за його пропозицією бібліотеці було присвоєно ім’я Тараса Григоровича Шевченка.

 46. http://findbook.in.ua/ – це сервіс, на якому можна шукати книги безкоштовні для скачувння, а також паперові, доступні зараз на ринку. Молодий ресурс, який заслуговує на повагу!