Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Головна / Сергій та Тетяна Дзюби. Відомі на увесь світ чернігівські митці / Сергій Дзюба Ловець снів:Дивовижні люди. Неймовірні історії, які відбуваються насправді.

Сергій Дзюба Ловець снів:Дивовижні люди. Неймовірні історії, які відбуваються насправді.

Сергій Дзюба
Ловець снів:Дивовижні люди. Неймовірні історії, які відбуваються
насправді. – Ніжин: ТОВ “Видавництво “АспектПоліграф”, 2009. –
248 с.

Він – один із найпопулярніших вітчизняних кіноакторів: мужній, вродливий, романтичний і недосяжний, мов Еверест. Втім звичайна чернігівська студентка Алла наважилася на, здавалося б, неможливе. І згодом народила сина від свого кумира… „Для будь-якої нормальної, здорової жінки у розквіті сил цілком органічно мати власний гарем!” – переконана Ніна, яка живе одночасно з трьома чоловіками… Колишній „афганець” Іван після важкого поранення обрав таємничу й небезпечну професію мандрівного екзорциста. Нині він воює з пеклом, повертаючи до потойбіччя бісів, котрі мешкають на землі – у людських тілах… Всі ці неймовірні історії, які увійшли до нової книги відомого письменника та журналіста Сергія Дзюби, – цілком реальні.
Працюючи в телерадіоагенції „Новий Чернігів”, він готував їх для радіо,безпосередньо спілкуючись із персонажами. Прозвучавши в ефірі, передачі викликали гучний резонанс і не раз повторювались на прохання слухачів. Тому до аудіозаписів на дисках додалися спочатку їх друковані газетні версії, а потім побачили світ і книги – „Тато у декретній відпустці”, „Як я був агентом ЦРУ” та „Ловець снів”. Власне, кожна з цих історій варта окремого роману, кінострічки чи телесеріалу.
Коли Сергій Дзюба відзначав 25-річчя своєї журналістської та літературної діяльності, на свято завітали майже всі персонажі майбутньої книжки.
Д43

УДК 8232
ББК 84(4Укр=Укр)44

ISBN © Дзюба С.В., тексти, 2009

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *