Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Сергій ДЗЮБА. ЯК Я БУВ АГЕНТОМ ЦРУ

Сергій Дзюба
Як я був агентом ЦРУ: Дивовижні люди. Неймовірні історії, які
відбуваються насправді. – Ніжин: ТОВ “Видавництво “Аспект
Поліграф”, 2008. – 240 с.

„Свята обитель” – загадкова споруда, де мешкають чоловіки з усього
світу. Жінкам у ній – не місце! „Монастир” під пильним наглядом спецслужб. Але саме туди, за будьяку ціну, прагнуть потрапити найвродливіші „паломниці”… Молодий український екстремал лише з тридцятьма доларами в кишені здійснює захоплюючу тримісячну подорож до Туреччини. І…вирушає у ще небезпечнішу мандрівку автостопом: до Китаю, Малайзії, Бірми, Лаосу, Таїланду, ПапуаНової Гвінеї, Філіппін та Індонезії… Відчайдушна дівчина наважується взяти участь у містичних ритуалах сучасних американських відьом, подорожує в країну ельфів та полює разом із мисливцями за привидами… Всі ці неймовірні історії, які увійшли до нової книги відомого письменника та журналіста Сергія Дзюби, – цілком реальні.
Працюючи в телерадіоагенції „Новий Чернігів”, він готував їх для радіо, безпосередньо спілкуючись із персонажами. Прозвучавши в ефірі, передачі викликали гучний резонанс і не раз повторювались на прохання слухачів. Тому до аудіозаписів на дисках додалися спочатку їх друковані газетні версії, а потім побачили світ і книги – „Тато в декретній відпустці” та „Як я був агентом ЦРУ”. Власне, кожна з цих історій варта окремого роману, кінострічки чи телесеріалу.
Коли Сергій Дзюба відзначав 25річчя своєї журналістської та літературної діяльності, на свято завітали майже всі персонажі майбутніх книжок.
Д43

УДК 8232
ББК 84(4Укр=Укр)44

© Дзюба С.В., тексти, 2008

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *