Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Головна / Сергій та Тетяна Дзюби. Відомі на увесь світ чернігівські митці / Гріх любити неталановито! Сергій Дзюба. Том 1. Вірші. 100-та книга автора.

Гріх любити неталановито! Сергій Дзюба. Том 1. Вірші. 100-та книга автора.

Сергій Дзюба “Грiх любити неталановито!” Вірші, переклади та пародії у трьох томах. Том перший. Вірші.

Київ – Чернігів. Міжнародна літературно-мистецька Академія України Чернігів Видавництво «Десна Поліграф» 2021

Сергій Дзюба – народний поет України, автор ста книжок, які перекладені 80 мовами та надруковані в 50 країнах. Його твори прочитали понад 4 мільйонів людей в усьому світі. «У цій книжці є все, чого прагне людина. Вірші Сергія Дзюби носять у собі потужний заряд із думок і пристрастей, фантазії та реальності. Його поезія то чуттєво інтимна, то гостросоціальна, то грайливо іронічна, то глибоко ностальгійна. Його вірші – сповідальні й душевні, але водночас у них вплетена жорстока конфліктність часу, що ставить людину перед вибором у цьому різноликому світі, де кожен із нас шукає рідні душі, любов і родинне гніздо, гідну роботу й друзів», – переконаний один із перекладачів книг прекрасного творчого подружжя українців із Чернігова Тетяни та Сергія Дзюби, видатний болгарський поет Димитр Христов.

Моїй чарівній дружині Тетяночці, Тетяні Дзюбі, з любов’ю, ніжністю та вдячністю присвячую і цю книгу.

Гріх любити неталановито! Сергій Дзюба. Том 1. Вірші. 100-та книга автора
Читати книгу

На обкладинці: «Янголи». Фрагмент вівтаря Рогіра ван дер Вейдена, XV ст. Книжка побачила світ за українською програмою видання найкращих книг, яку здійснює науковець Володимир Феодосійович Хоменко (м. Київ)

Прочитати книгу повністю можна за посиланням

UPD від 25.02.2021

Сергій Дзюба взяв участь у програмі «Ранні пташки» в прямому ефірі Українського радіо на «Чернігівській хвилі». “Щиро дякую Андрію Соколову за запрошення та чудове спілкування! Перед інтерв’ю прозвучала пісня «Твоїх очей барвінки» – на мій вірш створив прекрасну музику заслужений артист України, відомий композитор і співак Ярослав Музика. А ми говорили про творчість і любов”:

“Усі мої 100 книжок присвячені моїй дружині Тетяні. Це взагалі світовий рекорд. Дзвонили кілька разів із Книги рекордів Гіннесса, але ми с Танею відмовилися, щоб не сказали. що якийсь піар чи навмисне так задумувалося”, – сказав у програмі “Ранні пташки” чернігівський письменник Сергій Дзюба. Ведучий: Андрій Соколов
25 лют. 7:00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *