Нове на сайті
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Головна / Дитяча творчість / КОМП’ЮТЕРНА ПРИГОДА (Віртуальна казка) (Кривицька Ілона, 5 клас, 2016р.)

КОМП’ЮТЕРНА ПРИГОДА (Віртуальна казка) (Кривицька Ілона, 5 клас, 2016р.)

Не так давно то було, але коли саме – ніхто не знає. У великому і гомінкому місті жила у багатоповерхівці дівчинка Марися. Одного чудового дня Марися, прокинувшись вранці  і спіймала себе на думці, що їй все набридло: не хочеться дивитися телевізор, грати в комп’ютерні ігри, лайкати друзів в Інтернеті. А іншого вона просто не вміла.

І тому вибиратися з-під ковдри Марися не поспішала. Та раптом на моніторі комп’ютера висвітлилося повідомлення: хтось запрошував дівчинку взяти участь у віртуальній грі. Марисю як магнітом потягло до монітору. Швидко прибравши постіль, Марися причепурилась і хлюпнулась у крісло перед комп’ютером.

Та не встигла вона навіть доторкнутися до клавіатури, як усвідомила, що знаходиться по той бік монітору. Хтось легенько торкнувся її плеча. Здригнувшись усім тилом, дівчинка відскочила вперед і вдарилась об щось холодне.

  • Не бійся, – вимовив незнайомець. Його тіло було складено із кубиків. – Я запросив тебе для того, щоб ти допомогла мені перемогти ворогів, які нищать мої володіння.
  • Хто ти такий? – із подивом спитала Марися, примруживши оченята.
  • Я один із головних героїв гри на ім’я Стівен.

Далі розмова швидко скінчилась. Бо страшне вороже залізяччя із лязкотом з’явилось на обрії. Марися і Стівен кинулись по лабіринтах графічної гри. Чого їм тільки не траплялось на шляху! Розпечена лава, гостре каміння, бурхлива вода, гострозубі хижаки… Але треба було якось вибиратися із цієї халепи. Марися вже і жалкувала, що вранці сіла за комп’ютер – у ліжку чи на дивані було краще. Раптом величезний звір роззявив над нею свою кровожерливу пащеку – і заграла знайома мелодія з мобільного… Був час прокидатись.

Треба було ж такому наснитися! Тепер Марися обережно ставиться до віртуального світу гри, а більше грає на свіжому повітрі. У неї з’явилось багато справжніх друзів та нових цікавих розваг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *